RABASOVA GALERIE RAKOVNÍK1939
Namaluj své město, svoji vesnici – dětská výtvarná soutěž
Rabasova galerie Rakovník
Rakovnický deník
Varia, s. r. o., Rakovník
Nábytek J + J Zoubkovi, Rakovník
Výstavní síň na radnici
13.–25. května 2003
slavnostní vyhlášení výsledků 13. května 2003 ve 14.00 h


Hejdová Kateřina, 1. místo II. kategorie, 1. ZŠ Rakovník, 12 let


Markéta Vostrá, 1. místo I. kategorie, MŠ YMCA, 5 let


Pavel Bohatý, čestné uznání I. kategorie, MŠ Řevničov, 6 let


Anna Škarýdová, 2. místo II. kategorie, 3. ZŠ Rakovník, 11 let


Tomáš Holeček, 3. místo II. kategorie, 1. ZŠ Rakovník, 12 let


Hana Šulitková, 2. místo III. kategorie, ZUŠ Rakovník, 13 let


Eva Nováková, 3. místo III. kategorie, 3. ZŠ Rakovník, 9. třída


Martin Reindl, 3. místo I. kategorie, MŠ Roztoky, 6 let


Lucie Krausová, čestné uznání I. kategorie, MŠ Roztoky, 7 let


Kateřina Pinková, 2. místo I. kategorie, ZUŠ Rakovník, 6 let


Domov SPMP „Ráček“, 1. místo IV. kategorie


Jitka Lažová, 1. místo III. kategorie, ZUŠ Nové Strašecí, 14 let
Závěrečná zpráva o výsledcích soutěže „Namaluj své město, svoji vesnici 2003“
Do soutěže jsme přijali:
     v I. kategorii 86 účastníků (soutěžních exponátů)
     v II. kategorii 89 účastníků
     ve III. kategorii 101 účastníků
     ve IV. kategorii 27 účastníků
     
     Dne 5. května rozhodla výběrová komise ve složení Mgr. Ivo Mička, Mgr. Dalibor Blažek, Markéta Kolářová, akad. mal. Václav Zoubek o vítězích a oceněných v jednotlivých kategoriích.

Výsledková listina osmého ročníku výtvarné soutěže „Namaluj své město, svoji vesnici“
I. kategorie
1. místo
     Markéta Vostrá
     MŠ YMCA
     5 let
     
2. místo
     Kateřina Pinková
     ZUŠ Rakovník
     6 let
     
3. místo
     Martin Reindl
     MŠ Roztoky
     6 let
     
Čestné uznání
     Pavel Bohatý
     MŠ Řevničov
     6 let
     
     Lucie Krausová
     MŠ Roztoky
     7 let
     
II. kategorie
1. místo
     Hejdová Kateřina
     1. ZŠ Rakovník
     12 let
     
2. místo
     Anna Škarýdová
     3. ZŠ Rakovník
     11 let
     
3. místo
     Tomáš Holeček
     1. ZŠ Rakovník
     12 let
     
III. kategorie
1. místo
     Jitka Lažová
     ZUŠ Nové Strašecí
     14 let
     
2. místo
     Hana Šulitková
     ZUŠ Rakovník
     13 let
     
3. místo
     Eva Nováková
     3. ZŠ Rakovník
     9. třída
     
IV. kategorie
1. místo
     Domov SPMP „Ráček“
     
2. místo
     Václav Baňka
     Lužná I
     57 let
     
3. místo
     Václav Štampfer
     Roztoky