RABASOVA GALERIE RAKOVNÍK2165
Namaluj svoje město, svoji vesnici
Výstavní síň na radnici
10. května–22. května 2005
vernisáž 10. května 2005 v 14.00 h

     Výtvarná soutěž Namaluj svoje město svoji vesnici se roku 2005 konala po desáté. Zúčastnilo se jí 360 výtvarníků ve čtyřech kategoriích od předškoláků po dospělé. Oceněno bylo 24 prací.
     Soutěžní porota pracovala ve složení: Ivo Mička, Markéta Kolářová, Dalibor Blažek a Václav Zoubek.
     Soutěž trvale podporují a ceny účastníkům věnovali Rakovnický deník,
     Varia spol. s r. o., Nábytek J+J Zoubkovi.


Kateřina Keltnerová


Terezka Mašková


Aneta Laštovičková


Tomáš Piml


Pavel Hruška


Helena Čermáková


Šárka Hejdová


Matouš Kolařík


Petr Láska


Danišová, Řeháková, Procházková, Herinková, Posejpalová


Dominika Žďánská


Daniela Kapounová


Petra Vostatková


Petra Wittmannová


Jana Karlíková


Anna Škarýdová


Jiří Šeiner


Pavlína Smržová


Lucie Stryalová


Kateřina Hejdová


Zuzana Benešová


Jan Somol


Magdalena Nováková


Jakub Tupý
1. kategorie
1. místo
     Kateřina Keltnerová
     MŠ Roztoky
     
2. místo
     Terezka Mašková
     MŠ V Parku
     
3. místo
     Aneta Laštovičková
     MŠ V Hradbách
     
Čestné uznání
     Tomáš Piml
     MŠ Roztoky
     
     Pavel Hruška
     MŠ Roztoky
     
2. kategorie
1. místo
     Helena Čermáková
     IV. B, 2. ZŠ Rakovník
     
2. místo
     Šárka Hejdová
     IV. B, 2. ZŠ Rakovník
     
3. místo
     Matouš Kolařík
     7 let, ZUŠ
     
Čestné uznání
     Petr Láska
     V. A, 2. ZŠ Rakovník
     
     Danišová, Řeháková, Procházková, Herinková, Posejpalová
     V. tř., ZŠ Zelená škola Kolešovice
     
     Dominika Žďánská
     7 let, ZUŠ Rakovník
     
     Daniela Kapounová
     7 let, ZUŠ Rakovník
     
     Petra Vostatková
     7 let, ZUŠ Rakovník
     
3. kategorie
1. místo
     Petra Wittmannová
     VI. B, 2. ZŠ Rakovník
     
2. místo
     Jana Karlíková
     VIII. C, 2. ZŠ Rakovník
     
3. místo
     Anna Škarýdová
     13 let, ZUŠ Rakovník
     
Čestné uznání
     Jiří Šeiner
     VIII: A, 1. ZŠ Rakovník
     
     Pavlína Smržová
     VI. C, 2. ZŠ Rakovník
     
     Lucie Stryalová
     15 let, ZUŠ Rakovník
     
     Kateřina Hejdová
     14 let, ZUŠ Rakovník
     
4. kategorie
1. místo
     Zuzana Benešová
     17 let, GZW Rakovník
     
2. místo
     Jan Somol
     C2, GZW Rakovník
     
3. místo
     Magdalena Nováková
     16 let, ZUŠ Rakovník
     
Čestné uznání
     Jakub Tupý
     Ráček