RABASOVA GALERIE RAKOVNÍK159
Namaluj své město, svoji vesnici
Rabasova galerie Rakovník
Heroldova síň Rabasovy galerie Rakovník ve Vysoké ulici 232
10. června 2020 ve 14 hodin


Adéla Hlaváčková, 11 let, ZŠ Lubná


Anna Krabcová, 7 let, ZŠ a MŠ Lužná, 25 × 34


2. místo, I. kategorie, Anna Šarlota Šímová, 5 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Antonín Kučera, 6 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Ela Roušavá, 11 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A2


3. místo, II. kategorie, Jan Křižák, 11 let, ZUŠ Rakovník, 43,5 × 42,5


Jana Hodinová, 14 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Čestné uznání, IV. kategorie, Jaroslava Pitařová, 54 let, Rakovník, A3


Jiří Dubš, 4 roky, MŠ Nesuchyně, A3


1. místo, II. kategorie, Jolana Rosová, 10 let, ZUŠ Rakovník, 30 × 34,5


Josefína Steffl, 9 let, ZŠ Senomaty, 24,5 × 33


Karolína Křížová, 2. ročník, GZWR


1. místo, IV. kategorie, Klára Voříšková, 16 let, GZWR, 28,5 × 40


3. místo, IV. kategorie, Ladislava Macháčková, 47 let, Senomaty


2. místo, IV. kategorie, Laura Markéta Macháčková, 17 let, SUŠG Jihlava


1. místo, III. kategorie, Lenka Vrábíková, 13 let, 1. ZŠ Rakovník, A3


Lukáš Jirásek, 7 let, MŠ V Zahrádkách, Roztoky, A3


3. místo, I. kategorie, Marie Hejdová, 4 roky, MŠ Nesuchyně, A3


3. místo, III. kategorie, Marie Matásková, 14 let, GZWR, 32 × 23


Martin Kratochvíl, 13 let, Lubná, A3


Matouš Kopřiva, 5. třída, Krušovice, A1


Matyáš Loder, 6 let, MŠ V Lukách Rakovník, A3


Matyáš Zdeněk Zaspal, 7 let, MŠ V Lukách Rakovník, A3


2. místo, Natálie Klossová, 13 let, ZUŠ Rakovník, A3


1. místo, Nikol Krejčová, 4 roky, MŠ Nesuchyně, A3


Oldřich Čech, 5 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Patrik Pavlíček, 1. ročník, GZWR


Pavlína Zárybnická, 14 let, 8. třída, GZWR


Petra Fuksová, 15 let, GZWR, A4


Sebastian Ižolda, 5 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Stanislav Žižka, 6 let, MŠ V Zahrádkách, Roztoky, A3


Tereza Jirásková, 4. třída, ZŠ a MŠ Chrášťany, A3


Tereza Kreisslová, 12 let, 3. ZŠ Rakovník, A3


Václav Vlk, 6 let, MŠ V Lukách Rakovník, A3


Veronika Brožková, 5 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A3


Veronika Kranlová, 8 let, Výtvarný kroužek Barvínek, A2


Viktorie Spurná, 2. ročník, GZWR


Oskar Nedbal Výtvarný kroužek Barvínek, 10 let


Oskar Nedbal Výtvarný kroužek Barvínek, 10 let


Oskar Nedbal Výtvarný kroužek Barvínek, 10 let
     
     Namaluj své město, svoji vesnici 2020 – Výsledková listina
     
     I. kategorie (38 přihlášených prací)
     1. místo: Nikol Krejčová (MŠ Nesuchyně, 4 roky)
     2. místo: Anna Šarlota Šímová (Výtvarný kroužek Barvínek, 5 let)
     3. místo: Marie Hejdová (MŠ Nesuchyně, 4 roky)
     
     II. kategorie (63 přihlášených prací)
     1. místo: Jolana Rosová (ZUŠ Rakovník, 10 let)
     2. místo: Oskar Nedbal (Výtvarný kroužek Barvínek, 10 let)
     3. místo: Jan Křižák (ZUŠ Rakovník, 11 let)
     
     III. kategorie (14 přihlášených prací)
     1. místo: Lenka Vrábíková (1. ZŠ Rakovník, 13 let)
     2. místo: Natálie Klossová (ZUŠ Rakovník, 13 let)
     3. místo: Marie Matásková (GZWR, 14 let)
     
     IV. kategorie
     1. místo: Klára Voříšková (GZWR, 16 let)
     2. místo: Laura Markéta Macháčková (SUŠG Jihlava, 17 let)
     3. místo: Lada Macháčková (Senomaty, 47 let)
     
     Čestné uznání:
     Jaroslava Pitařová (Rakovník, 54 let)